Gorczyca Biała Nasiona Ziarna Wysoka Jakość Przyprawa do Kiszenia CYKORIA 25g X40
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Gorczyca biała - przyprawą są nasiona rośliny o tej samej nazwie, występującej obecnie w krajach strefy umiarkowanej, m.n. w Polsce. Nasiona gorczycy białej bezpośrednio po rozgryzieniu mają słodko-mdły smak, później lekko palący. Ziarna gorczycy białej używa się do konserwowania i kwaszenia ogórków, kiszenia kapusty. Całe ziarna można też dodawać m.in. do wędlin, potraw mięsnych, ryb i zup. W postaci sproszkowanej stanowi podstawowy składnik musztardy, a także pieprzu ziołowego. Mieloną gorczycą można przyprawiać drób, mięso wołowe i wieprzowe.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Gorczyca |
| Przeznaczenie | Do drobiu;Do kurczaka;Do mięs;Do ryb;Do steków;Do wieprzowiny;Do wołowiny;Do zup;Inne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Gorczyca biała |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CYKORIA SA Ulica i numer: Wierzchosławice 15 Kod pocztowy i miasto: 88-140 Gniewkowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 25 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|