Góralki peanut butter 45g X36
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kruchy wafelek z kremowym nadzieniem (71%) o smaku masła orzechowego w obwodowej polewie kakaowej.
Parametry produktu
| Typ | Wafel |
|---|---|
| Rodzaj/smak | Kakaowy, Orzechowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Z polewą |
| Zawartość netto | 45 g |
| Składniki | mąka pszenna, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), cukier, prażone orzeszki arachidowe 10%, polewa kakaowa 7,5% (cukier, tłuszcz roślinye: palmowy, Shea; kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 17% , serwatka (z mleka) w proszku, emulgatory: fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu; aromat), mąka sojowa, mleko odtłuszczone w proszku, serwatka (z mleka) w proszku, skrobia kukurydziana, olej roślinny (słonecznikowy), barwnik: karmel, sól, emulgatory (lecytyny), substancje spulchniające (węglany sodu), mleko pełne w proszku, żółtko jaja w proszku, aromat. Może zawierać orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: I.D.C Polonia S.A. Ulica i numer: Bartnicka 35 Kod pocztowy i miasto: 30-444 Libertów - Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 547 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2279 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|