Góralki mleczne 45g X36
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wafelek w obwodowej polewie kakaowej z kremowym nadzieniem (71%) mlecznym.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Kakaowy, Mleczny |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem, Z polewą |
| Zawartość netto | 45 g |
| Składniki | tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna, cukier, mleko pełne w proszku 12%, serwatka (z mleka) w proszku, polewa kakaowa 7,5% (cukier, tłuszcze roślinne; palmowy, Shea; kakao 17% o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka (z mleka) w proszku, emulgatory: fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu, aromat), skrobia kukurydziana, olej roślinny (słonecznikowy), emulgatory (lecytyny), aromaty, substancje spulchniające (węglany sodu), żółtko jaja w proszku. Produkt może zawierać soję, orzeszki arachidowe i inne orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: I.D.C Polonia S.A. Ulica i numer: Bartnicka 35 Kod pocztowy i miasto: 30-444 Libertów - Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 550 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2303 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 39 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |