Goplana Zając Figurka o smaku karmelowym w czekoladzie 30 g X80
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Figurki czekoladowe o smaku karmelowym
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Karmelowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Cukier, czekolada 21% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromat], woda, mleko w proszku pełne, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy, olej rzepakowy, barwnik: karmel; aromaty. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy i gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian sp. z o.o. ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1800 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 430 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 73 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |