Go on nutrition protein bar 33% salted caramel- peanut butter Sane 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 50 g |
|---|---|
| Składniki | Białka mleka 31%: izolaty białek mleka mpi, koncentrat białek serwatkowych wpc 80 (z mleka); błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe 17%, substancja słodząca: maltitole; tłuszcze roślinne: palmowy, shea; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; izolat sojowy, błonnik rozpuszczalny (akacjowy), skrobia z tapioki, sól, aromaty, substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe; emulgator: lecytyny (z soi); substancje wzbogacające: cytrynian magnezu, witamina c, niacyna, witamina e, kwas pantotenowy (b5), witamina b6, tiamina (b1), witamina b12. produkt zawiera występujące cukry. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Producent: | sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 16,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,44 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 391 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 195 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1628 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 814 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 33 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,5 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 5 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 14 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 84 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 81 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,9 mg/100g |
| Witamina B12 | 2,1 μg/100g |
| Witamina E | 9,8 mg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,2 mg/100g |
| Witamina C | 66 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 83 %RWS |