Opis szczegółowy
To propozycja dla osób, które chcą dostarczyć swojemu organizmowi solidną porcję białka i energii, a jednocześnie cenią przyjemność płynącą z wyjątkowego smaku. Produkt nie zawiera w składzie cukru.
Nowoczesna formuła batonów GO ON Wonder została opracowana z myślą o osobach, które żyją w biegu, uprawiają sport, pracują intensywnie i potrzebują szybkiego zastrzyku energii. To idealna alternatywa dla tradycyjnych słodyczy – smaczna, sycąca i odżywcza.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Karmelowy |
| Dodatki | Z karmelem |
| Zawartość netto | 45 g |
| Składniki | Czekolada mleczna 27% (substancje słodzące: maltitole; tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi); naturalny aromat waniliowy), białka mleka, orzeszki ziemne 12,5%, ekstrakt z jabłka, hydrolizat kolagenu wołowego, substancje utrzymujące wilgoć: glicerol; tłuszcz kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone, rozpuszczalny błonnik kukurydziany, substancje słodzące: maltitole, sukraloza; emulgator: lecytyny (z soi), estry kwasów tłuszczowych i sacharozy, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; mleko zagęszczone niesłodzone, aromaty, sól, sól morska. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 158 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 418 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1743 kJ |
| Zawartość białek | 28 g |
| Zawartość błonnika | 3 g |
| Zawartość soli | 0,35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |