Go On Peanut Butter Crunchy 500g Sante X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Masło orzechowe GO ON! z kawałkami orzechów to wyjątkowy produkt stworzony w 100% z orzeszków arachidowych, bez żadnych dodatków. Polecane jest szczególnie dla osób, które chcą ograniczyć spożycie soli i cukru. Masło orzechowe GO ON! zawiera jedynie występujące w orzeszkach arachidowych sól i cukier. Masło orzechowe GO ON! to idealne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym tak ważnych jak oleinowy i linolowy, należących do rodziny omega-6 i omega‑9. Masło orzechowe GO ON! jest bogatym źródłem białka roślinnego (aż 26%), które jest tak cenne zwłaszcza w diecie osób aktywnych fizycznie i sportowców. Węglowodany obecne w orzeszków arachidowych charakteryzują się niskim indeksem glikemicznym – jedna łyżka masła orzechowego ma ładunek glikemiczny równy 1. To aż 16 razy mniej niż miód! Nie zawiera żadnych dodatków, to produkt w 100% ze składnika pochodzenia .
Parametry produktu
| Składniki | Orzeszki ziemne (arachidowe) prażone 90%, orzeszki ziemne (arachidowe) kawałki 10%. |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Argentyna |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 596 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2472 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 27 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 46 g |
| Cukry | 6,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |