Opis szczegółowy
Baton wysokobiałkowy PROTEIN 33% to pyszny baton o smaku kokosowym oblany polewą waniliową. Dostarcza porządnej porcji białka i aż 7 witamin, ważnych dla osób aktywnych fizycznie. Izolat białek mleka MPI i koncentrat białek serwatkowych WPC 80 tworzą idealnie dobraną kompozycję – łącznie aż 33% białka z mleka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz zdrowych kości*. Zawarty w batonach magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, prawidłowej pracy mięśni i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia*.
izolaty białek mleka MPI
koncentrat białek serwatkowych WPC 80
wysoka zawartość: witaminy C, niacyny, witaminy E, kwasu pantotenowego, witaminy B6, tiaminy i witaminy B12
wysoka zawartość magnezu
wysoka zawartość błonnika
bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry)
Czy wiesz, że dwa batony wysokobiałkowe PROTEIN 33% zaspokajają ponad 80% RWS (Referencyjnej Wartości Spożycia) na witaminy, które mają w składzie?
Baton GO ON Nutrition – wyjątkowo kruchy i o delikatnej konsystencji – to smakowita i odżywcza przekąska przed treningiem, w trakcie lub po jego zakończeniu. Dla sportowca i każdej zabieganej osoby. Zawsze wtedy, gdy potrzebna jest moc!
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Kokosowy |
| Dodatki | Z polewą |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | Białka mleka 34%, błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), substancja słodząca: maltitole; orzeszki arachidowe, tłuszcze roślinne (palmowy nieutwardzony*, shea) w zmiennych proporcjach, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; płatki kokosowe 3%, izolat sojowy, błonnik rozpuszczalny (akacjowy), skrobia z tapioki, sól, aromaty, substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe; emulgator: lecytyny (z soi), substancje wzbogacające: cytrynian magnezu, witamina c, niacyna, witamina e, kwas pantotenowy (b5), witamina b6, witamina b1 (tiamina), witamina b12. produkt zawiera naturalnie występujące cukry |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 16,5 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,44 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 391 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 195 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 10 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 814 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 33 g |
| Zawartość błonnika | 14 g |
| Zawartość soli | 0,88 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,5 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 33 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Magnez | 112 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 14 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,90 mg/100g |
| Witamina B12 | 2,1 μg/100g |
| Witamina E | 9,8 mg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,2 mg/100g |
| Witamina C | 66 mg/100g |