Opis szczegółowy
Nowoczesna formuła batonów GO ON Wonder została opracowana z myślą o osobach, które żyją w biegu, uprawiają sport, pracują intensywnie i potrzebują szybkiego zastrzyku energii. To idealna alternatywa dla tradycyjnych słodyczy – smaczna, sycąca i odżywcza.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | bananowy, Karmelowy |
| Dodatki | Z karmelem |
| Zawartość netto | 45 g |
| Składniki | Białka mleka, rozpuszczalny błonnik kukurydziany, tłuszcze roślinne (palmowy nieutwardzony*, kokosowy, shea) w zmiennych proporcjach, ekstrakt z jabłka, substancje słodzące: maltitole, sukraloza, glikozydy stewiolowe; izolat białka sojowego, orzeszki ziemne 3,6%, skrobia z tapioki, substancje utrzymujące wilgoć: glicerol; aromaty, sól, mleko zagęszczone niesłodzone, błonnik rozpuszczalny (akacjowy), barwniki: beta-karoten; emulgatory: lecytyny (z soi), estry kwasów tłuszczowych i sacharozy, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; sól morska. *pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 392 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1636 kJ |
| Zawartość białek | 32 g |
| Zawartość błonnika | 11 g |
| Zawartość soli | 0,62 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |