Gniazdo przenośne GN-270 2X2P+Z
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Gniazdo przenośne GN-270 2X2P+Z po podłączeniu do napięcia umożliwia zasilanie urządzeń jednofazowych. Po zamontowaniu przewodu z wtyczką może być wykorzystane jako przedłużacz.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gniazdo elektryczne |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 4,5 x 3,7 x 11,3 cm |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Liczba otworów | 2 |
| Kolor | Biały |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: elhurt sp. z o.o. ulica i numer: modlińska 379 kod pocztowy i miasto: 03-151 warszawa pl |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |