'Glen Turner 12YO Scotch Whisky 40% 0,7L tuba X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Glen Turner to szkocka whisky typu single malt z regionu Highlands, słynnego z produkcji najlepszych i najbardziej cenionych alkoholi z tej kategorii. Wywodzi się z jednej z najbardziej renomowanych destylarni Glen Moray powstałej ponad 120 lat temu w 1897 roku. Jest uważana za idealne wprowadzenie w kategorię Single Malt, przede wszystkim ze względu na jej wysoką jakość i przystępną cenę.
Dojrzewa przez 12 lat w dębowych beczkach po Burbonie, w sercu Speyside, co powoduje powstanie whisky o głębokim złotym kolorze, z owocowo-kwiatowymi nutami w smaku, z długim finiszem i posmakiem miodu.
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Mieszany |
| Serwowanie | Czyste, Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: przelot 66 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 68 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 68 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |