'Glen Moray Classic Scotch Whisky 40% 0,7L karton X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Glen Moray to jedna z najbardziej znanych szkockich whisky typu Single Malt, pochodząca ze stolicy regionu Speyside – miasta Elgin, o którym mówi się, że ma o 40 dni dłuższe lato niż pozostała część Szkocji.
Ten charakterystyczny mikroklimat ma znaczący wpływ na proces dojrzewania nadając whisky delikatny, kremowo-miodowy smak z mocnymi nutami kwiatowymi .
120 letnia historia marki sięga roku 1897 kiedy to lokalny browar przekształcono w destylarnię , którą następnie kupiła firma Glenmorangie.
Od roku 2004 właścicielem destylarni jest jedna z największych firm alkoholowych na świecie - La Martiniquaise, właściciel między innymi takich whisky jak Label 5 czy Cutty Sark.
Lekka i łagodna whisky w 100% z jęczmienia dojrzewająca średnio ok 7 lat w beczkach po bourbonie, z których większość stanowią beczki z tzw. pierwszego nalewu
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Mieszany |
| Serwowanie | Z lodem, Czyste |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: przelot 66 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 80 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |