Opis szczegółowy
GINSIN 24 Botanicals Selection to wyjątkowy, bezalkoholowy trunek stworzony z 24 starannie dobranych składników roślinnych. Łączy w sobie aromaty jasnej skórki cytrusów, ziół i przypraw, tworząc harmonijną i złożoną kompozycję.
W zapachu dominuje jałowiec, wspierany przez świeże cytrusy i subtelne nuty kwiatowe. Smak to elegancka fuzja cierpkich owoców, ziołowej głębi i ciepłych przypraw, dająca długie, gładkie zakończenie z delikatną wytrawnością i nutą ziemistości.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Ziołowy |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Woda, cukry, aromaty, regulator kwasowości, kwas cytrynowy, konserwanty: e-202, e-211. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 1,26 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | 123 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 48a kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 576 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 189 kJ |
| Zawartość białek | 0,05 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,01 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,05 g |
| Cukry | 9,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |