'Gin Tanqueray London Dry 43,1% 700 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Gin Tanqueray London Dry jest ginem premium, z czterema doskonale zbalansowanymi ziołami, niezmienionymi od 1830 roku, co czyni go autentycznym ginem w stylu London Dry. Smak ginu zapewniają cztery przyprawy : odświeżający jałowiec, pieprzowa kolendra, aromatyczny dzięgiel oraz słodka lukrecja. Destylowany czterokrotnie, aby zneutralizować zapach spirytusu zbożowego i pozwolić rozkwitnąć nutom botanicznym. Destylowany w małych partiach.
Parametry produktu
| Typ | Gin |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Zawartość alkoholu | 43,1 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak podstawowy | Ziołowy |
| Serwowanie | Aperitif, Drinki, Koktajle |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Diageo Polska SP. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 31 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Gin Tanqueray London Dry jest ginem premium, z czterema doskonale zbalansowanymi ziołami, niezmienionymi od 1830 roku, co czyni go autentycznym ginem w stylu London Dry |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podawać schłodzone, z kostkami lodu, w formie drinka lub koktajlu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |