Opis szczegółowy
CZYM JEST GIN MARE? Gin Mare został stworzony i zamknięty w butelce po to, aby inspirować konsumentów na całym świecie do smakowania życia w oparciu o śródziemnomorskie wartości, takie jak: gościnność, miłość do kuchni oraz celebrowanie wspólnych chwil. Śródziemnomorski klimat to nie tylko miejsce, to przede wszystkim styl życia. KLUCZOWE CECHY MARKI: 1. Jedyny tak charakterystyczny śródziemnomorski gin na rynku. 2. Wykorzystuje oliwki odmiany Arbequina, które dostarczają unikalną konsystencję i lekko oleisty smak idealnie łączący się z jedzeniem. 3. Przygotowywany z użyciem 3 kluczowych ziół z kuchni śródziemnomorskiej: bazylią z Włoch, tymiankiem z Turcji i rozmarynem z Grecji. 4. Kształt butelki i etykieta odzwierciedlają ducha wybrzeża Morza Śródziemnego, zapewniając niepowtarzalny wygląd. Butelka inspirowana morską falą.
Parametry produktu
| Typ | Gin |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość alkoholu | 42,7 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak podstawowy | Jałowcowy, Kolendra, Tymianek, Rozmaryn, Bazylia |
| Serwowanie | Drinki |
| Waga jednostkowa brutto | 1,58 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: brown-forman polska sp. z o.o. ulica i numer: postępu 21d kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |