'Gin London No1 47% 700 ML X3
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
The London No 1 - to gin z segmentu Super Premium nawiązujący do metod produkcji tych słynnych trunków, bazujących na unikalnej kompozycji ziół i przypraw, która była synonimem metody destylacji typu London Dry na początku historii tworzenia ginu sięgającej XVIII wieku.
Małe partie produkcyjne zapewniają pełną kontrolę nad jakością i jednakowym wysublimowanym smakiem tego wyjątkowego produktu, a specjalny zestaw składników roślinnych nadaje mu charakterystyczny, delikatny, błękitny kolor.
Nazwa The London No 1 jest nawiązaniem do historii z 1771 roku, kiedy Duke of Wellington - Arthur Wellesley wybudował swój dom w pobliżu Hyde Park, który oficjalnie nazywał się Apsley House, jednak ze względu na niezwykle prestiżową lokalizację potocznie nazywany był właśnie No1 London.
Parametry produktu
| Typ | Gin |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Zawartość alkoholu | 47 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Serwowanie | Koktajle, Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 1,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: płaska 24-36 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |