Generator pary Tefal SV8054
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Generator pary Express Anti-Calc to połączenie prostej obsługi z wyjątkową mocą pary, które poradzi sobie z każdym rodzajem tkaniny. Dzięki nowej wyjmowanej szufladce antykamiennej Calc Collector urządzenie zachowuje maksymalną wydajność pracy przez długi czas. Generator wytwarza stały wyrzut pary o mocy do 120 g/min pod ciśnieniem 6,5 bara oraz dodatkowe uderzenie pary o mocy do 420 g/min, dzięki któremu z łatwością usuniesz nawet najtrudniejsze zagniecenia. Docenisz także wyjątkowy ślizg i trwałość stopy Durilium AirGlide oraz akcesoria, takie jak zaczep na drzwi, aby wygodnie prasować w pionie.
Benefity:
Skuteczne działanie pary - Szufladka antykamienna Calc Collector
Łatwo usuniesz nawet najmniejsze cząsteczki kamienia, dzięki wyjmowanej szufladce na kamień Calc Collector. Zapewnia to mocny wyrzut pary za każdym razem, dla łatwego usuwania zagnieceń.
Usuń wszystkie zagniecenia - Duża moc pary
Generator wytwarza stały strumień pary o mocy do 120 g/min pod ciśnieniem aż 6,5 bara oraz dodatkowy wyrzut pary o mocy do 420 g/min, dzięki czemu z łatwością usuniesz nawet najtrudniejsze zagniecenia.
Łatwe prasowanie i najlepsze prowadzenie - Technologia Durilium AirGlide
Powłoka stopy Durilium AirGlide sprawia, że żelazko wręcz ślizga się po tkaninie, zapewniając łatwe i przyjemne prowadzenie, a także optymalną dystrybucję pary.
100% bezpieczeństwa -System No-Setting
Jedna optymalna kombinacja pary i temperatury sprawia, że możesz bezpiecznie prasować wszystkie tkaniny, nawet te najdelikatniejsze.
Wygodne odświeżanie ubrań - Prasowanie w pionie
Idealne rozwiązanie do poprawek na ostatnią chwilę, a także do prasowania marynarek, delikatnych tkanin i zasłon (funkja działa po 30 sek. od włączenia urządzenia).
Bezpieczeństwo i wygoda - Blokada i wyjmowany zbiornik
Blokada Lock System zapewnia pełne bezpieczeństwo przy przenoszeniu i przechowywaniu żelazka. Wyjmowany zbiornik na wodę ułatwia napełnianie w trakcie sesji prasowania.
Prasowanie w pionie - Zaczep na drzwi w zestawie
Dodatkowe akcesorium pozwala na prasowanie w pionie i błyskawiczne odświeżenie ubrań.
Parametry produktu
| Moc | 2800 W |
|---|---|
| Rodzaje prasowania | Prasowanie w pionie, Prasowanie na mokro |
| Funkcje dodatkowe | System antywapienny |
| Czas podgrzewania | 2 min |
| Ciśnienie pary | 6,5 bar |
| Strumień pary [g/min] | 120 |
| Kolor | Biały, Fioletowy |
| Generowanie pary | Wbudowany generator |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 420 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l (dm³) |
| Regulator temperatury | Automatyczny |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,91 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Automatyczne wyłączenie |
| Zastosowane technologie | Calc Collector, Auto Off, Anti drip |
| Cechy urządzenia | Wskaźnik gotowości pary, Możliwość dolewania wody w trakcie prasowania, Schowek na przewód, Wskaźnik pustego zbiornika, Możliwość użycia wody kranowej, Wskaźnik gotowości do użycia |
| Krótki opis marketingowy | Dzięki generatorowi pary express anti-calc szybko i skutecznie usuniesz zagniecenia z każdej tkaniny. z pomocą przychodzi mocny wyrzut pary oraz wyjmowana szufladka antykamienna calc collector. calc collector poprawia żywotność urządzenia, zapewniając ochronę przed kamieniem i skuteczne wytwarzanie pary przez długi czas. to wydajne urządzenie wyposażono w system no-setting, który dobiera optymalną kombinację pary i temperatury dla bezpiecznego prasowania wszystkich tkanin. dodatkowo, stopa wykończona dzięki zaawansowanej technologii durilium airglide, ułatwia ślizg żelazka po tkaninie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |