Opis szczegółowy
Babeczki malinowo - śmietankowe. Mieszanka do domowego wypieku
babeczek. Produkt otrzymany w wyniku wymieszania składników poniżej,
gotowy do spożycia po przyrządzeniu wg przepisu podanego na
opakowaniu i upieczeniu.
Parametry produktu
| Typ | Babeczki |
| Rodzaj | W proszku |
| Smak | malinowy, Śmietankowy |
| Zawartość netto | 240 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mieszanka do ciasta o smaku śmietankowym: mąka pszenna, cukier, skrobia pszenna, błonnik roślinny, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu), 0,5% śmietanka w proszku (z mleka) aromaty, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa. mieszanka do ciasta o smaku malinowym: proszek z buraka, mąka pszenna, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; 3% koncentratu soku malinowego w proszku, aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 382 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 80 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1608 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 338 kJ |
| Wielkość porcji | 21 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość błonnika | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,97 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 15 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |