'GatoNegro Merlot czerwone wytrawne 750ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wino o intensywnym, świetlistym , rubinowym kolorze. Zachwyca pełnią intensywnego smaku dojrzałych jagód. Idealnie wywarzona kwasowość podkreśla uczucie świeżości, a także uwypukla aromat truskawek oraz jeżyn połączonych z nutami wanilii oraz czekolady. Wino idealne do celebrowania każdej chwili w gronie znajomych.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Merlot |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Kaczka, Makarony, Mięso czerwone, Sery, Cielęcina, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O. |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile |
| Waga jednostkowa brutto | 1,12 kg |
| Region pochodzenia | Central Valley |
| Temperatura serwowania | 15 - 18 °C |
| Winnica | San Pedro |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages s.a. ulica i numer: przelot 66 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|