Garnier Płyn micelarny 3w1 skóra normalna i mieszana 400 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Czy Płyn Micelarny 3w1 Garnier do skóry normalnej i mieszanej jest stworzony dla mnie?
Tak, jeśli szukasz skutecznego i łagodnego uniwersalnego produktu do demakijażu, który jednocześnie usuwa makijaż i oczyszcza oraz przywraca równowagę skóry.
Czym się wyróżnia?
Płyn Micelarny 3w1 to prosty sposób, by usunąć makijaż i oczyścić całą twarz (w tym oczy i usta) - w jednym geście i bez pocierania. Nie wymaga spłukiwania.
Jak działa?
Garnier po raz pierwszy wprowadza technologię miceli w uniwersalnym płynie oczyszczającym dla skóry normalnej i mieszanej. Nie musisz trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Odświeżająca i bezzapachowa formuła o działaniu regulującym usuwa nadmiar sebum i zapewnia uczucie orzeźwienia, nie wysuszając skóry. Bez parabenów. Płyn Micelarny 3w1 dostępny jest w opakowaniu o dużej pojemności 400 ml, które wystarczy na 200 zastosowań (na waciku).
Efekt: oczyszczona i odświeżona skóra. Bez pocierania.
Parametry produktu
| Rodzaj | Płyn micelarny |
|---|---|
| Przeznaczony dla osób w wieku | Uniwersalny |
| Typ cery | Mieszana, Normalna |
| Właściwości | Płyn usuwa nadmiar sebum, zapewnia uczucie orzeźwienia, przywraca skórze równowagę |
| Działanie | Odświeżające, Odżywcze, Rewitalizujące |
| Sposób użycia | Nałóż na twarz, oczy i usta za pomocą wacika, bez pocierania. Nie spłukuj. |
| Okres przydatności | 11111 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Skład | Aqua/water, hexylene glycol, glycerin, alcohol denat., poloxamer 184, disodium cocoamphodiacetate, disodium edta, myrtrimonium bromide (f.i.l.b230838/0) listy składników dla produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla ciebie odpowiednia. |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 6 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Szczegółowe dane o zawartości | Zawiera tioglikany |
| Pojemność | 400 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Wysokość warstwy palety | 19,1 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 192 szt. |