Garnier Fructis Oil Repair 3 Odżywka wzmacniająca do włosów suchych i łamliwych 200 ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Odżywka Garnier Fructis Oil Repair 3 o wzmacniającym działaniu do włosów suchych i narażonych na złamania: DZIAŁANIE • Odżywka regeneruje osłabione i suche włókna. • Działa odżywczo, by przywracać im dobrą kondycję. • Dodaje włosom siły i sprawia, że są bardziej odporne. • Podkreśla blask i miękkość włosów. SKŁADNIKI • Połączenie witamin B3 i B6. • 3 odżywcze olejki z: awokado, oliwek i karite. • Olejek kokosowy o właściwościach regenerujących. EFEKT • Odżywione i pełne blasku włosy. • Włókna mniej narażone na złamania.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka |
|---|---|
| Przeznaczenie | DO WŁOSÓW |
| Typ włosów | Włosy łamliwe, Włosy suche |
| Działanie | Odbudowujące, Wzmacniające, Odżywcze, Regenerujące |
| Sposób użycia | Nałóż na zwilżone włosy, delikatnie masuj, następnie spłucz. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukac je wodą. |
| Zapach | Oryginalny zapach producenta |
| Okres przydatności | 1111 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Skład | Aqua / water • cetearyl alcohol • behentrimonium chloride • cetyl esters • niacinamide • saccharum officinarum extract / sugar cane extract • cocos nucifera oil / coconut oil • tocopherol • hydroxypropyltrimonium lemon protein • olea europaea oil / olive fruit oil • phenoxyethanol • trideceth-6 • chlorhexidine digluconate • helianthus annuus seed oil / sunflower seed oil • limonene • camellia sinensis leaf extract • linalool • benzyl salicylate • benzyl alcohol • amodimethicone • isopropyl alcohol • pyrus malus fruit extract / apple fruit extract • pyridoxine hcl • persea gratissima oil / avocado oil • rosmarinus officinalis leaf extract / rosemary leaf extract • citric acid • butylphenyl methylpropional • cetrimonium chloride • butyrospermum parkii butter / shea butter • citrus limon peel extract / lemon peel extract • leuconostoc/radish root ferment filtrate • hexyl cinnamal • parfum / fragrance (f.i.l. c191276/1). listy składników dla produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla ciebie odpowiednia.” (w przypadku produktów typu refill napełnianych w sklepie, najbardziej aktualną listę składników należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu w nim produktu). |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Stosować zgodnie ze sposobem użycia |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 200 ml |
| Krótki opis marketingowy | Odżywka garnier fructis oil repair 3 o wzmacniającym działaniu do włosów suchych i narażonych na złamania: działanie • odżywka regeneruje osłabione i suche włókna. • działa odżywczo, by przywracać im dobrą kondycję. • dodaje włosom siły i sprawia, że są bardziej odporne. • podkreśla blask i miękkość włosów. składniki • połączenie witamin b3 i b6. • 3 odżywcze olejki z: awokado, oliwek i karite. • olejek kokosowy o właściwościach regenerujących. efekt • odżywione i pełne blasku włosy. • włókna mniej narażone na złamania. |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Wysokość warstwy palety | 18,2 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 312 szt. |