Garnier Botanic Therapy Zielona Herbata, Eukaliptus & Cytrus Szampon oczyszczający i orzeźwiający 400ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Botanic Therapy Zielona Herbata, Eukaliptus & Cytrus to unikalna oczyszczająca formuła, która orzeźwia oraz nadaje włosom zdrowy blask. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali zieloną herbatę oraz ekstrakt z eukaliptusa i cytrusa. Stworzyli unikalną, orzeźwiającą formułę do włosów normalnych z tendencją do przetłuszczania się. Lekka formuła tonizuje i oczyszcza skórę głowy, by włosy na dłużej zachowywały świeży i zdrowy wygląd. Botanic Therapy to siła odżywczych olejków i roślinnych ekstraktów, starannie wybranych przez ekspertów botaniki, dla zdrowo wyglądających i pięknych włosów. Kluczowe składniki to zielona herbata, eukaliptus i cytrusy. Wyjątkowe połączenie olejków i ekstraktów roślinnych. Botaniczne formuły zawierające składniki. Bardzo przyjemny, botaniczny zapach.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | do włosów |
|---|---|
| Typ włosów | Włosy przetłuszczające się |
| Działanie | Odświeżające, Kojące, Oczyszczające |
| Sposób użycia | Nanieś szampon na mokre włosy. wmasuj szampon w skórę głowy i rozprowadź na całej długości włosów. dokładnie spłucz. |
| Zapach | Oryginalny zapach producenta |
| Okres przydatności | 12 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Skład | 1217465 - ingredients: aqua / water • ammonium lauryl sulfate • sodium chloride • cocamidopropyl betaine • camellia sinensis leaf extract • aloe barbadensis leaf juice • lamium album flower/leaf/stem extract • lippia citriodora leaf extract • citrus limon fruit extract / lemon fruit extract • glycerin • triethyl citrate • sodium hydroxide • alcohol • guar hydroxypropyltrimonium chloride • citric acid • maltodextrin • potassium sorbate • sodium benzoate • benzoic acid • linalool • limonene • citral • parfum / fragrance (f.i.l. z295867/1). |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Chronić przed dziećmi, Nie połykać, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 400 ml |
| Krótki opis marketingowy | Zielona herbata, eukaliptus & cytrus oczyszcza i tonizuje włosy bez obciążania. przeznaczony do codziennego stosowania. |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Wysokość warstwy palety | 20,1 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 198 szt. |