Garnier Botanic Therapy Miód & Propolis Odżywka do włosów bardzo zniszczonych, z rozdwajającymi się końcówkami 200 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Garnier Botanic Therapy to ekspert w pielęgnacji każdego typu włosów – nawet tych najbardziej wymagających: bardzo zniszczonych, z rozdwojonymi końcówkami. Pierwsze oznaki zniszczenia włosów pojawiają się na ich końcówkach. Włosy gorzej poddają się stylizacji, są szorstkie w dotyku, łamią się przy rozczesywaniu – wymagają specjalnej pielęgnacji. Odżywka Botanic Therapy Miód & Propolis, dzięki wyjątkowo odżywczej formule, wzmacnia i chroni włosy wymagające intensywnej regeneracji - bez zbędnego obciążenia. Jej lekka formuła nie obciąża włosów. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie i ma słodki, miodowy zapach. Przy regularnym stosowaniu odżywki włosy stają się zregenerowane, odżywione i miękkie w dotyku. Intensywna pielęgnacja wydobywa i podkreśla ich piękno.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka |
|---|---|
| Przeznaczenie | Odżywka przeznaczona do nawet codziennego stosowania. Wydobywa i podkreśla piękno włosów Ułatwia rozczesywanie |
| Typ włosów | Włosy zniszczone, Włosy suche, Włosy normalne, Włosy słabe |
| Działanie | Kojące, Regenerujące, Rewitalizujące, Odżywcze |
| Sposób użycia | Po umyciu włosów szamponem nałóż na nie obificie odżywkę, następnie spłucz. |
| Zapach | Oryginalny zapach producenta |
| Okres przydatności | 12 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Skład | 1161392 b - ingredients: aqua / water • cetearyl alcohol • stearamidopropyl dimethylamine • isopropyl myristate • cetyl esters • parfum / fragrance • helianthus annuus seed oil / sunflower seed oil • butyrospermum parkii butter/ shea • butter mel / honey • cera alba/ beeswax • caprylyl glycol • citric acid • tartaric acid • sodium benzoate • caramel • coumarin • limonene • benzyl alcohol • benzyl salicylate (f.i.l. z297187/1). |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Stosować zgodnie ze sposobem użycia |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 200 ml |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Wysokość warstwy palety | 16,9 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 252 szt. |