Gardena PureLine grabie metalowe FSC 100%
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Do grabienia, wyrównywania grządek i uprawy ziemi
Niezawodne narzędzie: Drewniany trzonek wykonany jest w 100 % z drewna posiadającego certyfikat FSC® pochodzącego z dobrze zarządzanych lasów.
Narzędzie uniwersalne: Szerokość robocza 36 cm i wytrzymałe zęby umożliwiają szybkie i skuteczne grabienie.
Skuteczne grabienie: Czternaście zębów grabi wykonano z wysokiej jakości stali, co zapewnia im wytrzymałość.
Trwałość i niezawodność: Zęby mocno osadzone w drewnianym trzonku, stabilne i bez chybotania.
Gwarancja 10 lat (po rejestracji produktu).
Parametry produktu
| Materiał wykonania głowicy | Stal |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) | 39 x 146 x 7 cm |
| Gwarancja | 10 lat (rok) |
| Materiał wykonania uchwytu | Drewno |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Szerokość głowicy | 39 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| FSC - Data ważności certyfikatu | 2029-10-13 |
| FSC - Forest Stewardship Council | 1 |
| FSC - Numer certyfikatu | Gfa-coc-001275 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: husqvarna poland sp. z o.o. ulica i numer: burakowska 14 kod pocztowy i miasto: 01-066 warszawa pl |
| Zastosowanie | Do grabienia, wyrównywania grządek i uprawy ziemi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |