Opis szczegółowy
Czerwony blend Gamziri Reserva charakteryzuje się wyrafinowanym składem, w którym najważniejszymi szczepami są Saperavi, dojrzewający w beczkach z francuskiego dębu oraz Ojaleshi, jeden z rzadkich rodzimych odmian winorośli w Gruzji, wzrosły w mikrostrefie Odishi w regionie Samegrelo. To wyśmienite wino wyprodukowane jest ze starannie wyselekcjonowanych winogron, co oznacza, że podczas zbiorów wybierane są tylko najlepsze i najbardziej wartościowe grona.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Saperavi |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Drób |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Składniki | Winogrona, substancja konserwująca, siarczyny |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Gruzja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Region pochodzenia | Samegrelo |
| Inne oznakowanie etykiet | Gruzja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tim s.a. ulica i numer: t.regera 111 kod pocztowy i miasto: 43-382 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |