Opis szczegółowy
Brandy Gamziri to wyjątkowy trunek, będący częścią tradycji gruzińskich brandy. Jest to mieszanka różnych destylatów winnych, starzonych przez 5 lata w dębowych beczkach. Charakteryzuje się ciemnobursztynową barwą, wyrafinowanym i harmonijnym bukietem oraz delikatnym aksamitnym smakiem. Podczas degustacji tego doskonałego brandy można wyczuć intensywne nuty starego drewna, ciemnej czekolady, a także wyrafinowane aromaty skóry.
Parametry produktu
| Typ brandy | Brandy gronowa (eau-de-vie de vin) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Zawartość alkoholu | 36 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak - ogólnie | czekoladowy |
| Serwowanie | Aperitif |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tim s.a. ulica i numer: t.regera 111 kod pocztowy i miasto: 43-382 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12,5 szt. |