Gulasz z indyka po węgiersku 400 g indykpol
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
GULASZ Z INDYKA PO WĘGIERSKU 0,4KG INDYKPOL
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik, Bez gotowania, Piec konwekcyjny, Kuchenka mikrofalowa, Garnek |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mięso z uda indyka 83%, sos po węgiersku 17% [woda, substancje zagęszczające: e1422, guma konjac; przyprawy (w tym: papryka słodka suszona mielona), cukier, sól, syrop glukozowy, proszek pomidorowy, syrop cukru skarmelizowanego, olej roślinny rzepakowy całkowicie utwardzony, ekstrakty przypraw, zioła]. produkt może zawierać: mleko, soję, seler, gorczycę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 45 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 122 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 513 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,3 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |
|---|