GRAAL Filety z Makreli w Puszce w Sosie Pomidorowym ze Słodkim Chili 170 g X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Graal Filety z makreli w sosie pomidorowym ze słodkim chili 170g
Parametry produktu
| Składniki | Filety z makreli 55%, sos pomidorowy 45%: woda, koncentrat pomidorowy 28 %, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, papryka czerwona, sól, chili 0,3 %, substancje zagęszczające ( guma guar, guma ksantanowa), ekstrat papryki |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 259 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1073 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Tak |
|---|