'GLENFIDDICH 18YO 40% 700 ML Whisky Single Malt X3
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Glendfiddich 18 YO
Wytwarzana w niewielkich, indywidualnie numerowanych partiach 18-letnia whisky Glenfiddich łączy w sobie akcenty owocowej słodyczy, wywodzącej się z beczek po hiszpańskiej Sherry Oloroso oraz charakterystyczną nutę smakową, którą daje leżakowanie w beczkach z amerykańskiego dębu. Gdy dojrzewające w beczkach destylaty łączą się podczas 3-miesięcznego procesu mariażu w drewnianych kadziach, powstaje wykwintny trunek o niezwykłej głębi aromatów pieczonych jabłek, korzeni i intensywnej dębiny. Każda partia to jedyne w swoim rodzaju arcydzieło o wyjątkowym charakterze, stworzone dla prawdziwych koneserów.
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Jabłkowy, Korzenny |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |