Opis szczegółowy
Mieszanka bakaliowa to idealny wybór na każdą okazję, gdy masz ochotę na coś pysznego i pożywnego. Doskonale sprawdzi się jako szybka przekąska w ciągu dnia - pracy, w szkole czy w podróży - kiedy potrzebujesz chwili przyjemności i energii.
Parametry produktu
| Rodzaj | Prażone, Suszone |
| Dodatki | Bakalie |
| Smak | naturalny |
| Zawartość netto | 750 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Orzeszki ziemne prażone 45 %, mieszanka owoców suszonych 45 % w zmiennych proporcjach [rodzynki (rodzynki, olej słonecznikowy lub/i rzepakowy), żurawina słodzona cięta (żurawina, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy)], mieszanka orzechów 10 % (orzechy laskowe łuskane, orzechy nerkowca). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,76 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 7 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 472 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1967 kJ |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość błonnika | 8 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 32 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |