Frytownica CLATRONIC FR 3804
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Clatronic FR 3804 H to duża, beztłuszczowa frytownica powietrzna o łącznej pojemności aż 8 litrów. Przygotowywanie potraw odbywa się przy pomocy cyrkulacji gorącego powietrza. Dzięki temu potrawy są zdrowsze, mają mniej kalorii a poziom tłuszczu spada nawet o 95%. Urządzenie ma szerokie zastosowanie - dzięki niemu możemy piec, grillować, smażyć, podgrzewać, rozmrażać oraz opiekać. Przygotujemy w nim między innymi frytki, mięso, ryby, warzywa a nawet ciastka.
Duża moc oraz dwa kosze o pojemności 4l każdy, pozwoli na szybkie przygotowanie posiłku dla całej rodziny. Możemy równocześnie przyrządzać dwie potrawy - w dwóch różnych temperaturach.
Dwa dotykowe panele LED dają możliwość wyboru jednego z ośmiu zdefiniowanych programów zawierających indywidualne ustawienia temperatury i czasu dla najpopularniejszych dań.
Timer pozwala dobrać odpowiedni czas przygotowywania potraw.
Parametry produktu
| Moc | 2700 W |
|---|---|
| Pojemność koszyka | 4 l (dm³) |
| Zakres regulacji temperatury | 80-200 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje urządzenia | Regulacja temperatury, System rozprowadzania gorącego powietrza |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Kolor | Czarny |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką |
| Długość przewodu | 60 cm |
| Komunikacja | Wyświetlacz LCD |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 8,1 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 4,8 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Wymiary (SxWxG) | 37,1 x 30 x 38,5 cm |
| W zestawie | Instrukcja |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Automatyczny wyłącznik |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 15 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |