Frugo Ultraorange 500 ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Napój wieloowocowy, niegazowany. Pasteryzowany. Wyprodukowany z zagęszczonych soków owocowych (zawartość soków min. 20 %).
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Wieloowocowy |
| Składniki | woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (11,9 %), cukier, soki z zagęszczonych soków owocowych: cytrynowy (4,9 %), pomarańczowy (4 %); stabilizator: pektyny; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; aromaty, sok z passiory z zagęszczonego soku (0,1 %), barwnik: karoteny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Foodcare Sp. z o.o. Ulica i numer: Spokojna 4 Kod pocztowy i miasto: 32-080 Zabierzów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zamkniętą butelkę przechowywać w chłodnym miejscu, chronić przed działaniem promieni słonecznych, po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. Ewentualny osad jest zjawiskiem . |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowy do spożycia bez przygotowania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 30 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 127 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Barwa- pomarańczowa do ciemnopomarańczowej, typowa dla użytych surowców, smak- charakterystyczny dla użytych składników, słodko-kwaśny, bez obcych posmaków; zapach- typowy dla użytych składników, bez obcych zapachów |
|---|