Opis szczegółowy
Wino o jasnym i żywym ciemno rubinowo-czerwonym kolorze, z aromatami wiśni i pieprzu z lekką nutą kakao. Na podniebieniu eleganckie, okrągłe i pełne wino o długim finiszu.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | czerwony |
| Szczep | Merlot |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Dziczyzna, Kaczka, Makarony, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Mięso pieczone, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Składniki | Wino o jasnym i żywym ciemno rubinowo-czerwonym kolorze, z aromatami wiśni i pieprzu z lekką nutą kakao. na podniebieniu eleganckie, okrągłe i pełne wino o długim finiszu. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,12 kg |
| Region pochodzenia | Central valley |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cerville investments sp. z o.o. ulica i numer: taśmowa 7a kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 115 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Zawartość błonnika | 0 g |