Opis szczegółowy
Jasna i intensywna rubinowa czerwień z fioletowymi refleksami. Owocowy charakter z aromatami czerwonych śliwek i przypraw. Na podniebieniu miękkie i okrągłe z dobrą intensywnością i trwałością.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
| Kolor | czerwony |
| Szczep | Carmenere |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Dziczyzna, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Mięso pieczone, Pasztety, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,12 kg |
| Region pochodzenia | Central valley |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cerville investments sp. z o.o. ulica i numer: taśmowa 7a kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 115 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |