Opis szczegółowy
Jasna i intensywna rubinowa czerwień z fioletowymi refleksami. Aromaty śliwkowe, kandyzowanych owoców z nutami czekolady. Na podniebieniu ma harmonijne taniny, średnie ciało i dobry finisz.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
| Kolor | czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Baranina, Dziczyzna, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Mięso pieczone, Pasztety, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile |
| Waga jednostkowa brutto | 1,12 kg |
| Region pochodzenia | Central valley |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cerville investments sp. z o.o. ulica i numer: taśmowa 7a kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 115 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |