Opis szczegółowy
Frizella Peach to aromatyzowany napój na bazie wina pochodzący z Włoch. Zaskoczy Cię półsłodkim smakiem intensywnego aromatu brzoskwini i lekkich bąbelków dających pełną moc orzeźwienia. Jest wyjątkowo odświeżające – doskonałe na niezobowiązujące, letnie spotkania. Charakteryzuje się łagodnym i zbilansowanym smakiem. Schłodzone idealne jako aperitif czy dodatek do deserów.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
| Kolor | biały |
| Szczep | Kupaż win czerwonych |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Przystawki, Ryby, Sałatki, Sushi, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Rok produkcji | 2024 |
| Zawartość alkoholu | 5,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Vinicola decordi |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 5 - 12 °C |
| Winnica | Vinicola decordi del borgo imperiale-corte sole s.p.a. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: p. h. vinex slaviantsi poland sp. z o.o. ulica i numer: lelewela 33 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości