Fritz Limo pomarańcza 330ml 6 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Fritz Limo pomarańcza 330ml
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekko gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | Pomarańczowy |
| Działanie | Pobudzające |
| Składniki | woda mineralna, sok pomarańczowy z zagęszczonego soku pomarańczowego (10,5%), cukier, sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego (5%), sok mandarynkowy z zagęszczonego soku mandarynkowego (1,5%), dwutlenek węgla, ekstrakt z cytryny i pomarańczy, aromat pomarańczowy, przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), stabilizator (mączka chleba świętojańskiego), barwnik (betakaroteny). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Wysokość kaucji | 0,45 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cd partner sp. z o.o. ulica i numer: botaniczna 10 kod pocztowy i miasto: 60-586 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 156 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 8,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |