Friskies Funtastix Dog 175 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Doskonałe przysmaki o skręconym kształcie o smaku bekonu i sera, z odżywczymi składnikami i bez dodatku sztucznych barwników, aromatów lub konserwantów.
Friskies Funstix może być podawany w dowolnym momencie jako przysmak, lub nagroda, zarówno w całości, jak i podzielony na kawałki wielkości jednego kęsa.
Przekąski dla psów Friskies:
- z witaminami
- z kwasami tłuszczowymi
- o niskiej zawartości tłuszczu
- bez dodatku sztucznych barwników
- bez sztucznych aromatów
- bez konserwantów
Przekąski Friskies - pyszny smak, który psy uwielbiają!
Parametry produktu
| Typ | Przekąski |
|---|---|
| Smak | Bekonowy |
| Waga netto | 175 g |
| Skład | Zboża; roślinne ekstrakty białkowe; glicerol; cukry; mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4%); oleje i tłuszcze; składniki mineralne; warzywa; mleko i produkty mleczne (ser w proszku 0,2%*); *odpowiednik 1,2% nawodnionego sera |
| Płeć psa | Wszystkie |
| Rodzaj sierści | Wszystkie |
| Okres przydatności | 12 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Zawartość netto | 175 g |