Opis szczegółowy
French's Fix do Mac'N'Cheese 30g
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
| Przeznaczenie | Spożywcze |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Skrobia modyfikowana, przyprawy(cebula, czosnek, pieprz biały, kurkuma, pieprz czarny, gałka muszkatołowa), laktoza w proszku ( z mleka), ser cheddar w proszku(z mleka)(10,5%), odtłuszczone mleko w proszku, sól, naturalne aromaty(zawierają mleko), mąka z gorczycy, śmietanka w proszku (z mleka), serwatka wzbogacona w białko w proszku (z mleka), olej rzepakowy, barwnik: ekstrakt z papryki. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mccormick polska s.a. ulica i numer: ul. malinowa 18/20 kod pocztowy i miasto: 05-552 wólka kosowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 371 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1565 kJ |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 11,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,4 g |
| Cukry | 20 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |