Opis szczegółowy
Odkryj bezalkoholową nowość od marki Freixenet. Wysoka jakość w trendzie low calorie zamknięta w pełnej elegancji, satynowej butelce to synonim dobrego stylu i zabawy. Freixenet Alcohol Free to propozycja na każdą okazję, kiedy chcesz cieszyć się smakiem wina musującego bez alkoholu. Podaruj sobie i bliskim chwilę przyjemności. Cheers to life!
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 750 ml |
| Smak | Owocowy |
| Działanie | Orzeźwiające, Neutralne |
| Składniki | 1. wino odalkoholizowane 94% (winogrona, konserwant: dwutlenek siarki, regulator kwasowości: zawiera kwas winowy i/lub kwas jabłkowy) 2. rektyfikowany zagęszczony moszcz gronowy 3. dwutlenek węgla 4. aromat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,72 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-12-31 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkell&co.polska sp.z o.o. ulica i numer: mazowiecka 48 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 530 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |