Opis szczegółowy
Ścinki z łososia atlantyckiego wędzone na zimno 1000 g, vacuum, mrożone
Parametry produktu
| Składniki | Łosoś atlantycki (salmo salar) 97%, sól 2,9%, regulator kwasowości: mleczan sodu 1,1% |
| Gatunek ryby | Łosoś |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Ścinki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Norwegia |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Ścinki |
| Część ryby | Część środkowa |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Salmo salar |
| Typ | Paczkowany |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: freezco sp. z o. o. ulica i numer: marszałkowska 89 kod pocztowy i miasto: 00-693 warszawa pl |
| Masa netto (bez glazury) | 1 kg |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 179 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 747 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |