Francuskie mini salami 150 g Bell X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wędlina wieprzowa, produkt stałowagowy, waga kartonu 1,5 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione suszone |
| Składniki | 100 g suchej kiełbasy wyprodukowano z 181 g mięsa wieprzowego składniki: mięso wieprzowe, sól, laktoza, dekstroza, pieprz, czosnek, gałka muszkatołowa, substancja konserwująca: e250, e252, kultury starterowe, wołowe jelito kolagenowe (jadalna osłonka) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Mokra 11 Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 541 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2261 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 35 g |
| Zawartość soli | 5,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|