Fortuna Nektar ananasowy 1 l 24 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nektary Fortuna kryją w sobie to co najlepsze. Powstają ze starannie dobranych, soczystych i dojrzałych owoców. Bez dodatku sztucznych barwinków czy konserwantów.
Owoce są nie tylko cennym źródłem witamin.
Szklanka pysznej Fortuny wprowadzi Cię w dobry nastrój!
Parametry produktu
| Pojemność | 1000 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Nektar |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Ananasowy |
| Składniki | sok ananasowy z zagęszczonego soku ananasowego (50%), woda, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przeciwutleniacz - kwas L-askorbinowy, substancja słodząca - sukraloza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1,5 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2024-06-11 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | FSC-C014047 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Fortuna Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Hoża 51 Kod pocztowy i miasto: 00-681 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząsnąć przed otwarciem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 27,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 116,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 6,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |