Formagia twardy ser kawałek 180g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Twardy ser Formagia dojrzewa minimum 9 miesięcy i produkowany jest według receptury. Właśnie dlatego odkryjesz w nim delikatny smak krowiego mleka przełamany nutką pikantnego aromatu i subtelnym owocowym akcentem.
To finezyjne połączenie sprawia, że gotowanie zmienia się w prawdziwą przyjemność z odrobiną włoskiej fantazji. Jeśli masz ochotę na kulinarne przygody to dodamy jeszcze, że ser twardy Formagia może z powodzeniem zastąpić w kuchni oryginalny ser Grana padano lub Parmiggiano Reggiano!
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Typu włoskiego |
| Forma | Paczkowany |
| Smak | Półwytrawny |
| Składniki | Pasteryzowane mleko, kultury bakterii kwasu mlekowego, substancja wiążąca: chlorek wapnia, sól morska, podpuszczka, substancja konserwująca: lizozym z białka jaj |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Estonia |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Euroser Dairy Group Ulica i numer: UL. GEOLOGICZNA 20 Kod pocztowy i miasto: 02-246 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 190 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 366 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1523 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 33 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |