Forma do pieczenia zapinana 24x24cm ZENKER
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Forma wykonana jest z dbałością o szczegóły, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Idealnie nadaje się do użytku codziennego, jak i do upieczenia ciasta na wyjątkowe okazje.
Wykorzystana w procesie produkcji stal jest wytrzymała i higieniczna, dzięki czemu forma posłuży nam przez długi czas.
Formę pokryto powłoką nieprzywierającą, dzięki czemu ciasto nie przywiera do powłoki, można je wyjąć z łatwością, nie martwiąc się o jego uszkodzenie. Ponadto jest łatwa w utrzymaniu czystości.
Dodatkową zaletą formy jest wyjmowane dno, dzięki czemu przygotowane w niej ciasto możemy wyjąć od razu po upieczeniu, bez obaw o uszkodzenie. Wypieki można serwować bezpośrednio na dnie formy.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Forma do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Temperatura maksymalna | 230 °C |
| Kolor | grafitowy |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Wymiary (SxWxG) | 24 x 24 x 8 cm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |