Flips Chrupki Kukurydziane o Smaku Truskawkowym 70g Sante X15
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Flips chrupki kukurydziane o smaku świeżej truskawki są produkowane z najwyższej jakości kukurydzy. Chrupiące, puszyste i delikatne po prostu rozpływają się w ustach. Nie zawierają glutenu i są odpowiednie dla osób, które chcą zrezygnować z glutenu w diecie oraz chorych na celiaklię.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 70 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Grys kukurydziany, krem o smaku truskawkowym (47%) [tłuszcz palmowy, cukier, olej rzepakowy, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny ( z soi), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: koszenila, aromaty]. może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 568 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2365 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |