Flex Xplode 360 g grejpfrut Olimp Sport Nutrition
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj produktu | Odżywka witaminowo-minerałowa |
|---|---|
| Typ produktu | Proszek |
| Skład | Składniki: hydrolizat kolagenu typu I, regulatory kwasowości – kwas cytrynowy, cytryniany sodu; metylosulfonylometan (MSM), aromaty, siarczan glukozaminy 2KCl (ze skorupiaków), substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; węglan wapnia, hydrolizat kolagenu typu II, siarczan chondroityny, mikrokapsułkowany kwas L-askorbinowy (PureWay-C™) – wit. C, ekstrakt z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata Roxb. ex Colebr.), tlenek magnezu, substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza; hialuronian sodu, cholekalcyferol – witamina D3; barwniki – karoteny (A), karmin (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N). (A)-(Z) – W zależności od smaku produktu symbol (A-Z) użytego składnika znajduje się obok daty minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed). Wyprodukowano w zakładzie wykorzystującym składniki pochodzące z mleka, jaj, soi, orzechów, orzeszków ziemnych (arachidowych), zbóż zawierających gluten, ryb, skorupiaków, mięczaków. |
| Zawartość netto | 369 g |
| Smak | Grapefruitowy |
| Dawkowanie | Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie pomiędzy posiłkami. 1 porcje (14,4 g proszku = 2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu. |
| Przechowywanie | Chronić przed wilgocią, W miejscu niedostępnym dla dzieci, W temperaturze pokojowej, W oryginalnym opakowaniu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Producent: | olimp laboratories sp. z o. o. ulica i numer: pustynia 84f kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 14,4 g |