Flaczki cielęce w rosole 800 g SmakMAK X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyrób garmażeryjny pakowany w osłonkę poliamidową
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Składniki | rosół 69% [woda, przyprawa w płynie (woda, sól, hydrolizat białka sojowego, wzmacniacz smaku E621, barwnik E150c, regulator kwasowości E330), mieszanka funkcjonalno – smakowa [sól, wzmacniacz smaku E621, przyprawy, suszone warzywa (cebula, marchew, pietruszka, seler, pasternak), skrobia ziemniaczana, cukry (glukoza, sacharoza), aromaty (w tym pochodne soi, mleka, jaja), regulator kwasowości E330, tłuszcz palmowy utwardzony częściowo),sól, koncentrat pomidorowy, substancja zagęszczająca karagen], żołądki cielęce 26%, warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, por). Może zawierać: gorczycę, zboża zawierające gluten. |
| Zawartość netto | 800 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 800 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SMAKMAK SP. Z O.O. Ulica i numer: Balonowa 7a Kod pocztowy i miasto: 64-100 Strzyżewice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 18,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 132 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 183 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 549 kJ |
| Wielkość porcji | 300 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |