'Finlandia Vodka Blackcurrant czarna porzeczka 37,5% 700 ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Orzeźwiająca, delikatna i przyjemnie wytrawna, z nutą subtelnej słodyczy czarna porzeczka, starannie połączona z oryginalną, krystalicznie czystą wódką Finlandia®, owocuje ekscytującym smakiem Finlandia® Blackcurrant Vodka. Cały sekret bogatego smaku i aromatu Finlandia® Blackcurrant Vodka zawiera się w składnikach, których używamy do jej produkcji.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowa, Premium |
|---|---|
| Smak | Czarna porzeczka |
| Serwowanie | Jagnięcina, Kaczka, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Ryby z grilla, Sushi, Drinki, Samodzielnie |
| Pojemność | 700 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Finlandia |
| Zawartość alkoholu | 37,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Brown-Forman Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Postępu 21D Kod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Orzeźwiająca, delikatna i przyjemnie wytrawna, z nutą subtelnej słodyczy czarna porzeczka, starannie połączona z oryginalną, krystalicznie czystą wódką Finlandia® |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 14 szt. |