Filiżanka Jumbo 450ml Fusion Solar Altom Design
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Ta filiżanka jumbo to idealny wybór na długie, spokojne chwile z ulubionym napojem. Jej ciepły, słoneczny kolor przywołuje na myśl jesienne liście skąpane w jego promieniach, a delikatnie ryflowana powierzchnia dodaje jej uroku i subtelnej elegancji. Dzięki większej pojemności filiżanka pomieści solidną porcję herbaty, kawy z mlekiem czy rozgrzewającego naparu – idealną na chłodniejsze dni. To naczynie, które łączy wygodę z estetyką, wprowadzając do wnętrza nutę przytulności i ciepła.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 450 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/15/7/1315784.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Kolor | Żółty |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 14 x 8,7 x 10,8 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |